Kontaktujte nás +420 774 311 937 stanell@email.cz
Provozní doba Po-Pá: 08:00-16:00
0
Menu

Stavební činnost

Naše stavební divize se v rámci stavební činnosti zabývá stavebními instalacemi trakčních bateriových setů do objektů spolu s jejich nutnými rekonstrukcemi a přestavbami po celém území Evropské unie. V rámci našich kapacit stavíme i domy na klíč v okruhu maximálně 70 km kolem Pardubic. Zajistíme veškeré služby, které s výstavbou rodinných domů na klíč souvisí, jako jsou rozvody elektřiny s revizemi, vodoinstalace, plynofikace, přístupové cesty či tepelná čerpadla. Zajistíme návrhy bytových i komerčních interiérů a inženýrské služby. Vypracujeme projektovou dokumentaci Vašeho nového rodinného domu, abychom mohli lépe vyhovět Vašim požadavkům.

 

Historie naší společnosti

V rámci stavebního holdingu jsme na trhu od roku 1996. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem víme, které postupy preferovat a čemu se naopak vyvarovat. Ručíme za stoprocentní kvalitu naší práce. Poskytujeme garanci v podobě záruky. Rodinné domy na klíč či rekonstrukce rodinných domů provádíme včas, kvalitně a na základě Vašich požadavků.

 

Proč si vybrat naši firmu?

Práci odvádíme vždy v té nejvyšší kvalitě. Oproti společnostem z velkých měst garantujeme nižší ceny. Naše firma má dlouholeté zkušenosti ve výstavbě rodinných domů na klíč a rekonstrukcí, které s výstavbou rodinných domů souvisí. Všem klientům nabízíme individuální přístup. Pro práci využíváme nejmodernější technologii, díky čemuž můžeme nabídnout nejen rychlejší výstavbu rodinných domů na klíč, ale také nižší ceny, než kdybychom si potřebné vybavení museli zapůjčit.

Výstavba rodinných domů na klíč

Zajistíme Vám veškeré služby, které souvisí s výstavbou rodinných domů, rekonstrukcí budov, exteriérů a interiérů. Zajistíme inženýrskou činnost a poradenství v oblasti staveb. Neděláme nic za Vašimi zády. Konečnou cenu znáte předem. U nás nenajdete žádné skryté poplatky ani nutnost platit dopředu zálohy.

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce jak rodinných domů, tak základních i středních škol. Zajistíme rekonstrukce pro obce i pro krajské samosprávy. Věříme, že s naší prací budete spokojeni. Nabídnout Vám můžeme také správu budov s nadstavbovou údržbou nemovitostí, jako jsou pravidelné údržbové práce. Postaráme se o malování, sekání trávy i zastřihování stromů.

Hypotéky

Pro naše klienty zajistím i hypotéky na míru, včetně americké hypotéky a použití stavebního spoření ve spolupráci s Českou spořitelnou. Vypracujeme projekty rodinných domů na klíč.

 

Kde služby realizujeme?

Výstavbu rodinných domů na klíč realizujeme v Pardubicích, Srnojedech a okolí do 70 km. Na nás se můžete spolehnout. Vzdálenější zakázky realizujeme na základě předchozí domluvy. Zastaneme veškeré služby. Postaráme se o to, aby práce byla odvedená v té nejvyšší kvalitě a samozřejmě na základě Vašich přání a požadavků.

 

Provozní doba:

9.00 – 17.00

Kontaktujte nás mailem : stanell@email.cz

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace
additional hints bossgust.Quality minereplica.com.a knockout post https://www.richardmille.work/.site here who sells the best replica watches.click to find out more hostingwatches.com.this contact form testwatches.resource https://www.richardmilleaaa.com.On The Official Website https://www.nbatorontoraptors.com.here replica Damian Lillard jersey.try this out www.hartensteinjerseys.com.news https://jakarrjerseys.com.a fantastic read Kyle Lowry jersey.my review here https://lukejerseys.com.Online https://www.thabojerseys.com/.