Kontaktujte nás +420 774 311 937 stanell@email.cz
Provozní doba Po-Pá: 08:00-16:00
0
Menu

Stanell s.r.o.

Společnost Stanell s.r.o.

Společnost Stanell s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a instalaci špičkových Lithium Ferodových trakčních baterií nejvyšší kvality a parametrů. Jsme profesionálové ve svém oboru a uděláme vše aby jste také vy dosáhli díky našim bateriím nejlepších výsledků které očekáváte a patřili k našim spokojeným zákazníkům.

Zaměření

Zaměření

Našimi výrobky cílíme na Vaše potřeby při úschově a nižší spotřebě vámi placených energií jak v domácnostech, rodinných domech, tak i průmyslových podnicích. Naše baterie dokáží vyrovnávat výkyvy energie, zasáhnout v nouzových výpadcích, při kolísání napětí, při záchraně cestujících ve výtazích, lanovkách, elektrických bran a dveří. Pracují jako hause – domestic systém na lodích plachetních i motorových, ve vysokozdvižných vozících tam kde obyčejné olověné či lithiové baterie ztrácí cykly i účinnost – v teplotách pod bodem mrazu, jsou vynikající jako úschovna energie v rodinných domech.

Profesionální tým

Profesionální tým

Máme mnoho spokojených zákazníků a zkušeností, díky kterým víme, jaké postupy preferovat a kterým se naopak vyvarovat. Věříme, že s naší prací budete spokojeni. Na odvedenou práci i dodaný materiál poskytujeme garanci v podobě záruky.

 

 1. Krok - konzultace

1. Krok - konzultace

Naší předností je, abychom práci odvedli kvalitně a na základě Vašich představ. Probereme s Vámi veškeré detaily. Zaměření provádíme zcela zdarma. 

2. Krok - dohodnutí termínu

2. Krok - dohodnutí termínu

Po zaměření objednávky se společně dohodneme na cenové kalkulaci a stanovíme termín realizace. Nepožadujeme žádné zálohy předem. U nás platíte až v okamžik odvedené práce a bez skrytých poplatků. 

3. Krok - realizace zakázky

3. Krok - realizace zakázky

Ručíme Vám dobrým jménem naší firmy, že zakázku zrealizujeme ve stanoveném čase a samozřejmě na základě naší společné domluvy. Neděláme nic za Vašimi zády. Pokud se objeví nečekaná situace, budeme ji řešit s Vámi, ne bez Vás.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace